Flirt dance Body&Mind

Uvolnění * Relaxace * Práce s ženskou energií *
luci-na-zidli-bokem
Koncept tanečních lekcí flirt dance Body&Mind jsem zavedla do výuky v Centru Tance v roce 2010. Nejprve jsem začala učit pravidelné kurzy s touto náplní a posléze semináře s volnou návazností, které se konají zpravidla jednou měsíčně. Vítána je každá účastnice, která má chuť si zatančit i získat očistný a uvolňující zážitek. Není nutné mít absolvovány předchozí taneční semináře.

Aspekt Body&Mind u seminářů znamená, že dochází k propojení centra vědomí s centrem sexuální energie, vědomé práci s ženskou energií a výraznějšímu prožitku. Zaměřuji se v nich na uvolnění, práci s ženskou energií, budování pozitivního přístupu ke svému tělu a relaxaci. Čerpám v nich nejen ze své praxe učitelky Reiki.

bodymindJde o nalézání „střední“ cesty, která spojuje meditativní duchovno s radostí z vlastního těla, pohybu, hravosti, života a sexuality. Nutně pak dříve nebo později přichází zjištění, že tyto dvě věci jsou jedno a tedy vlastně není co spojovat :).

Díky působení tance a jednotlivých užívaných technik dochází k odplavování stresu, uvolnění, harmonizaci, uvolňování bloků zejména z oblasti druhé a páté čakry i dlouhodobému terapeutickému působení.

picassoVelkyNa začátku každé lekce se věnuji důkladnému zahřátí a protažení těla. Poté následují dynamické techniky, jejichž účelem je eliminace stresu a zvýšení koncentrace na přítomný okamžik.  Dále se zpravidla věnujeme S faktoru, učíme se zajímavou taneční kombinaci a na závěr zařazuji meditaci.
Lucie a flirt dance
Přehled aktuálních seminářů najdete tady.

Semináře probíhají v Centru Tance Brno.
Centrum Tance

 

* Registrace je nezávazná a zdarma. Dáváte jí pouze souhlas k zasílání informací na téma tance formou e-mailu.