Probuzení lvice na Žítkové

O víkendu 9.9.- 11.9.2022 pořádáme na Žítkové s Dášou Kožinovou opět seminář s názvem Probuzení lvice.

Proč zrovna „lvice„? Tato zvířecí královna symbolizuje plné uchopení vlastní síly a vstoupení do svého života. Za roky svého žití si často nasbíráme různá omezení, která si neseme jak vědomě či skrytě a ty nám mohou znemožňovat rozvinout se plně do svého potenciálu.

Naše vnitřní lvice potřebuje, abychom ji zbavili pout a nechali volně rozběhnout savanou našich životů. I k tomuto vám může pomoci tanec. Není to ovšem tanec ledajaký. Čerpá z flirt dance Bod&Mind technik, katarzních prožitků, vizualizací a samozřejmě z práce, kterou fantasticky dělá Dáša, jakožto studovaná psycholožka.

Co potřebujete před seminářem umět či znát?
Nejde o nic náročného. Tanec stavím tak, aby se mohly bez obav účastnit i úplné začátečnice. Požadavky mám ovšem, co se vašeho vnitřního nastavení týká. Je třeba, abyste nechaly předsudky doma. Důležité je uvolnění a důvěra v pohyb.

Co potřebujete sebou?
Karimatku, pohodlné taneční oblečení, šátek na zavázání očí, něco krásného na sebe na rituál, taneční piškoty či ponožky.

Další informace včetně přihlašovacího formuláře najdete na stránkách Dáši Kožinové: ZDE.

Přihlašovací formulář.

Místo konání: Žítková na jižní Moravě (Moravské Kopanice proslulé kultem „Bohyní“)
Pokud neznáte příběh Žítkové, doporučuji přečíst tuto knihu: Kateřina Tučková: Žítkovské bohyně

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

DARK – varianta flirt dance Body & Mind

Od podzimu 2022 znovu otevírám semináře flirt dance Body&Mind včetně varianty DARK, která se zaměřuje na snížení emoční bolesti skrze tanec a tělo. Tyto semináře jsou vhodné pro uzavřenou společnost a pouze na objednávku. Více o této variantě flirt dance naleznete tady.

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Taneční kurzy a semináře v Brně – podzim 2022 – flirt dance

Můj aktuální rozvrh najdete vždy na stránkách Centra Tance zde.

Ve čtvrtek 15.9.2022 se opět rozjedou pravidelné kurzy v Brně.

Mírně a středně pokročilé tanečnice se mohou hlásit do kurzu od 17 hod – Mírně pokročilé.

Taneční skupina Roses bude trénovat každý čtvrtek od 18 hod. Je otevřená novým členkám, tedy pokud mne předem kontaktujete, můžete se přidat a jezdit s námi tančit pro různá publika. Odkaz zde.

Roses v zákulisí brněnského SONO – červen 2022 – foto Sára Kaňákova: https://www.facebook.com/sarinka.kanakova
Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Roses na Alchymii ženy naživo v SONO v Brně

V neděli 19. června 2022 se odehrála úžasná akce pro ženy pod záštitou Lucie Harnošové. Jmenovala se Alchymie ženy naživo a já měla s částí Roses tu čest na akci pro 550 diváků taktéž zatančit. Podívejte se na snímky níže.

Foto: Matouš Bárta a Sára Kaňáková (https://www.facebook.com/sarinka.kanakova)

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Vystoupení Roses v Cabaretu des Peches

12. června 2022 odpoledne jsme zatančily s Roses na večírku Centra Tance v nádherném prostoru Cabaret des Peches.

Vystupoval také můj pravidelný taneční kurz mírně pokročilých tanečnic. Výkony byly úžasné a atmosféra nejen v šatně plná zábavy.

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Taneční skupina Roses – nábor nových členek

Taneční skupina Roses naplno rozjede svůj trénink ve čtvrtek 7.10. Vzhledem k tomu, že několika členkám se „přihodily“ krásné mateřské povinnosti, otevíráme brány a přibíráme nové tanečnice. Už od října to bude frmol, neb naší první akcí bude vystoupení na velké akci v Beskydech 5.12.

Členky by měly mít absolvovaný minimálně roční kurz flirt dance a velkou chuť vystupovat. Na lekcích se věnujeme choreografiím na vystoupení a přípravě na akce. Je třeba počítat s časem věnovaným vystoupením i přípravě tanečních kostýmů. Nicméně odměnou je velké dobrodružství.

Pokud se mnou chcete probrat, zda se do skupiny hodíte a zda je vhodné, abyste chodily, napište mi na lucie@flirtdance.eu.

Těším se na viděnou!

Přihláška a více informací zde.

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Kurz pro začátečníky od 30.9.2021

Ve čtvrtek 30.9. v 17 hod. začíná nový kurz pro začátečníky. Úvodní lekce bude na 2 hodiny, poté pokračujeme lekcemi o délce 60 minut.

Probereme základy flirt dance – tedy S faktor, tanec u zdi, kočičí série, Bohyně i doteková cvičení a pověnujeme se choreografii. Lekce budou probíhat na adrese Václavská 6 (2. patro).

Přihlášku a více informací najdete zde.

Těším se na shledanou!

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Provoz tanečních kurzů

Taneční sály se zatím neotvírají. Uvidíme, jak se bude měnit situace v průběhu března a dubna.

Čerstvé aktuality z Centra Tance jsou k dispozici zde.

Před Vánoci jsem natočila vánoční video balíček, který je ovšem použitelný celoročně. Obsahuje S faktorové tančení na ráno, polední hraní se židlí a večerní svádění u zdi. Stáhnout si jej můžete zde.

A tady pár nepovedených záběrů pro pobavení 🙂

https://www.facebook.com/centrumtance/videos/861805807723721

 

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Provoz Centra Tance po zbytek zimního semestru

Kurzy zimního semestru se nám bohužel již neotevřou. Od jara snad znovu nastoupíme do tanečních sálů. Pevně v to doufám. Rozvrh stále platí!

Detaily najdete na stránkách Centra Tance.

Tančit budeme dál v zámečku Hybeška v Brně (Hybešova ulice).

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář

Vánoční balíčky 2020

Centrum Tance připravuje vánoční balíčky pro všechny tanečnice, které se nenechají odradit nemožností navštěvovat taneční sál a dokáží si cestu k tanci najít i doma.

Včera jsem byla natáčet svoji část – Flirt dance po ránu, v poledne i večer. Najdete na ní 3 x 30 minut flirt dancových variací. Po ránu se protáhneme s S faktorem pěkně ještě v postýlce, do polední přestávky je třeba zařadit flirt dance se židlí a na večer trocha tance u zdi.

Sledujte stránky Centra Tance!

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář