Taneční kurzy

Foto: Dagmar HřebíkováPravidelné taneční kurzy vyučuji v Brně v Centru Tance. Startují vždy v únoru a v září. Fungují na semestrální bázi a navazují na sebe. Přes léto je možné se přihlásit na kratší intenzivní letní školy, ve kterých učím buď konkrétní choreografii, techniku nebo se věnuji úplným začátečníkům. Dále se můžete zúčastnit jednorázových otevřených lekcí nebo seminářů. Pokud máte chuť si zatancovat, neváhejte a přijďte! Stydíte-li se, nebo vás trápí nějaké otázky, napište mi.

Veškeré kurzy se konají v Centru Tance Brno na Václavské 6, pokud není uvedeno jinak.

PŘEHLED
– Kurz flirt dance pro začátečníky – je vhodný pro ženy, které se s flirt dance ještě nesetkaly, nebo mají malou zkušenost (např. seminář). Na kurzu se budeme věnovat základům flirt dance včetně tzv. S faktoru a naučíme se jednoduchou choreografii. Kurz je vhodný i pro úplné netanečnice (dosud) 🙂 .

– Kurz flirt dance Body&Mind – je vhodný pro ženy, které s flirt dance mají malou zkušenost (např. seminář). Na kurzu se budeme věnovat kromě základů flirt dance a S faktoru dynamické práci s tělem,  zlepšování kontaktu s tělem, prožitkovým cvičením, meditacím i technikám z jógy či tantry. Na kurzu se neučí choreografie, která by vyžadovala delší průpravu.

– Kurz flirt dance pro mírně pokročilé – je vhodný pro tanečnice, které mají za sebou alespoň jeden semestr flirt dance, nebo kompletní letní školu pro začátečníky. Na programu budou pokročilejší taneční kombinace, tanec se židlí, S faktor a  choreografie.

– Kurz flirt dance pro pokročilé – je vhodný pro tanečnice, které mají za sebou alespoň dva semestry flirt dance. Na programu budou pokročilejší taneční kombinace, krokové variace, choreografie.

– Taneční skupina Roses of Darkness  – je určena pokročilé tanečnice. Na programu je nácvik repertoáru a nové scénické choreografie.

 

IMG_4731 - Kopie

Pravidelné semináře flirt dance Body and Mind. Uzavřená skupina na Tanec.cz. Klikněte na tento odkaz, pokud se chcete do skupiny přidat.

Video z tanečního vystoupení na akci Ženy ženám Živě, která se odehrála 12.4.2014 v Mahenově divadle v Brně a zazářily zde dámy z mého středně pokročilého kurzu.

Slavnost masek – Náměstí Svobody, Brno, 2010
Slavnost masek 2010

Hlásit se na mé taneční kurzy můžete také prostřednictvím Centra Tance
Přehled mých tanečních kurzů

www.centrumtance.cz
info@centrumtance.cz

Centrum Tance