Taneční pobyty

Víkendy s tancem jsou skvělou šancí pro ženy, které nemohou chodit na pravidelné kurzy ani jednorázové otevřené lekce nebo semináře. Užijí si je ale i dámy, které na lekce dochází. Nejaktuálnější informace najdete vždy v sekci Novinky.

Plánované termíny dalších víkendů s tancem:   květen 2020
Únor/ březen 2021
: výlet na týden za teplem – detaily budou upřesněny

Plánovaný květnový taneční víkend nese název Probuzení lvice.  
Jedná se o ojedinělý originální koncept kombinace tance a hlubokých prožitků v práci s tělem, který jsme vytvořily s Dášou Kožinovou.  Dáša je průvodkyně, koučka a lektorka. Podle mého názoru ovšem ze všeho nejvíc „prastará“ šamanka. Nese v sobě velikou vnitřní sílu a cenné vhledy.

Čeká vás uvědomění si souvislostí mezi tělem a stavem vašeho nitra. Budeme tančit, vnímat svoji ženskost, povíme si, a také prožijeme, jak rychle získat sílu i v dobách, kdy nám není zrovna dvakrát do zpěvu. A to díky tělu. Čeká vás katarze, silný rituál a v závěru nádherný výsledek. Vezmete si zpět vaši sílu a procítíte svoji vnitřní lvici.

Nepotřebujete žádné taneční základy ani teoretickou průpravu. Potřebná je pouze otevřenost a ochota vnímat samu sebe tak, jaká skutečně jste.

K magickým zážitků patří také magické místo. Seminář jsme naplánovaly do Hotelu Kopanice na Žítkové, do místa, kde se stýkají reality a léčení našeho nitra probíhá na všech úrovních.

Žítková leží na pomezí jižní Moravy a Slovenska.  Pokud neznáte její příběh, doporučuji přečíst tuto knihu: Kateřina Tučková: Žítkovské bohyně

Detaily k pobytu:
Termín: 29.5. – 31.5. 2020
Místo: Hotel Kopanice, Žítková
Přihláška a další detaily zde

 

Pokud nechcete propásnout informace o blížícím se víkendovém pobytu, zadejte sem svůj e-mail:

  E-mail


  Dostanete aktuální zprávy jako první.

  PROŽILY JSME: ÚNOR 2018
  S Lucií Harnošovou jsme uspořádaly taneční víkend na téma Proměny. Tančily jsem s archetypem Panny, Milenky a Posvátné prostitutky. Krom toho jsme si užily drhání vlny, malování hennou, bylinnou vaginální napářku a Rituál nového světla spojený se svátkem Imbolc. Akce se konala o prvním únorovém víkendu na statku Samsara u Blanska.

  PROŽILY JSME: LEDEN 2018
  Již druhý ročník semináře Krása ženského těla, který pořádáme s Dášou Kožinovou. Příští rok se setkáme na mystické Žítkové uprostřed Bílých Karpat opět. Termín leden 2019. Sledujte Dášiny a moje stránky.

   

   

   

  PROŽILY JSME: DUBEN 2016

  P1140940

  Vyrazily jsme  o víkendu 8.-10.4. 2016 opět  do horského letoviska Dolní Morava do hotelu s příjemným wellness a perfektním tanečním sálem. Na programu byla opět salsa s Janičkou Bumbálkovou a flirt dance v  mém podání. Společným jmenovatelem lekcí flirt dance byl tanec u se židlí. Stránku s podklady k víkendu najdete tady.

  PROŽILY JSME: KVĚTEN 2015
  na-zemi
  Vyrazily jsme o víkendu 22.-24.5. 2015 do horského letoviska Dolní Morava do hotelu s příjemným wellness a perfektním tanečním sálem. Na programu byla opět salsa s Janičkou Bumbálkovou a flirt dance v  mém podání. Společným jmenovatelem lekcí flirt dance byl tanec u zdi – jedna s nejsmyslnějších disciplin tohoto tance.
  Stránku s podklady k víkendu najdete tady.

  PROŽILY JSME: DUBEN 2015
  Společně s Alicí Kirš jsme pořádaly úžasný víkend v Jeseníku.  Kromě tance jsme si užily skvělé společnosti, krásy okolních hor a skvělého wellness.

  PROŽILY JSME: DUBEN 2014


  IMG_4018 - KopieSpolečně se sympatickou brněnskou lektorkou salsy Janou Bumbálkovou jsme v dubnu 2014 zorganizovaly pod záštitou Centra Tance Jarní osvěžující víkend s tancem.

  Stránku s podklady a veškerými fotografiemi z proběhlého víkendovému pobytu a výuky najdete tady.

  Zúčastněné slečny a paní si plnými doušky užívaly salsu, flirt dance, příjemné ubytování, krásnou nedotčenou přírodu kolem i hotelový bazén.

   

   

  Zde jsme bydlely

  P1120392tanecni vikend 20

  V krásném prostředí hotelu U Loubů v čisté přírodě Českomoravské vrchoviny. Nabitý taneční program, si mohly slečny a paní okořenit relaxací v bazénu a toulkami po okolí Třech Studní.

   

   

   

   

   

   

   

  tanecni vikend 18

  Zde jsme tančily

  P1120342

   

   

   

   

  P1120313

  Taneční zimní zahrada

   

   

   

  Krásné tanečnice na zahradě
  tanecni vikend 50

  Těšíme se na vás někdy příště!
  Lucie a Jana
  IMG_4017 - Kopie

  Stránku s dalšími fotografiemi a podklady k výuce najdete tady.

  Hlásit se na taneční pobyty můžete také prostřednictvím Centra Tance
  Přehled mých tanečních kurzů

  www.centrumtance.cz
  info@centrumtance.cz

  Centrum Tance