Podzimní kurzy 2015 čekají už jen na vás!

Na podzimní semestr jsem připravila tři kurzy rozdělené podle pokročilosti tanečnic. začneme v polovině září. Těšit se můžete na skutečně žhavý tanec!

Pokud jste flirt dance ještě vůbec netančila, nebo navštívila jednorázový seminář či letní školu, je pro vás ideální kurz pro začátečnice a mírně pokročilé, který bude bývat každý čtvrtek od 16:00. Začínáme 17.9.
Věnovat se budeme opakování základů, S faktoru, ale zejména tanci se židlí a na podpatcích. Čeká nás rebelská choreografie na známou píseň od Alanis Morisette.
Více informací a přihlášku najdete tady.

Pro dámy, které mají za sebou alespoň dva semestry flirt dance je připraven kurz s podtitulem „Poison“. Naučíme se totiž silně emotivnímu a smyslnému tanci, který vypráví o vášni, která trvá přes rozumová omezení. Prostě je to o muži, s velkým M, který je jako jed… jako droga. Ničí nás a přesto bez něj nedokážeme být. Bude to chtít trochu taneční praxe, ale bude vás to bavit! Začínáme 17.9. v 18 hod.
Více informací a přihlášku najdete tady.

Pro pokročilé fajnšmekry budu letos na podzim servírovat něco skutečně delikátního – svižnou, náročnou a uchvacující choreografii „Love me!“.  Jendá se o úplně nový výtvor z mojí dílny. Budeme tančit na hudbu, která vás pohltí a nenechá přestat. Na tuhle píseň budete chtít tančit nekonečně dlouho. Kurz je koncipován jako příprava na taneční skupinu.  Začínáme 17.9. v 17 hod.
Více informací najdete tady.

Takže pokud potřebujete dobít baterky a cítit se naprosto neodolatelně, nezapomeňte se co nejdříve přihlásit.

Těším se na vás!

Všechny kurzy se konají na adrese Václavská 6, Brno – Centrum Tance.

www.centrumtance.cz
nazemi2

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.