Kniha: Tanečním krokem do ráje

Kniha o tanci, lásce a přátelství. Čtení, které pohladí.

Po delším čekání vyšla moje taneční kniha. Hurá! Mám opravdu velkou radost.
Nyní si všechny můžete přečíst příběh Ivy, která prožívá své životní peripetie s láskou, v práci či s kamarádkami. No a pak jí do života vstupuje flirt dance, ženskost a smyslnost. Otevírají se nové utajené komůrky jejího nitra a ona nachází úplně jinou „sebe samu“.

Nejedná se o kompilaci návodů na život. Ani to není učebnice flirt dance. Jde o příběh mladé ženy. Příběh o lásce, tanci a přátelství. Otevírám v něm několik ženských témat, o kterých můžete popřemýšlet, nicméně nepředkládám žádné univerzální „dobře či špatně“, ano či ne. Myslím, že je dobré, abychom si každá našla svůj vlastní postoj k věci či se nad tématem prostě jen zamyslela.

V knize najdete samozřejmě hodně flirt dance a popis prožitku ženy, která se s tímto tancem setká a nechá si jím prozářit svůj pohled na sebe sama. Pozorný čtenář taktéž může objevit skryté symboly.
Iniciační příběh – chcete-li.  🙂

A co říkají první komentáře?

„… zhltla jsem za dva dny. Super parádní oddychovka, která přiblíží flirt dance nejen co se týče tancování, ale i toho hlubšího smyslu tance, kterým je vnímáním sebe sama jako ženy…

„Je to pecka. Popisuje perfektně, co se děje s ženou, když tančí. Nechybí zápletka a děj, takže přečteno na jeden nádech. Skvělá zábava. Kdy bude další díl?“

Knihu je možné vyzvednout si osobně v Brně nebo v Praze.  K dostání bude také ve vybraných knihkupectvích.

Nyní:

Knihkupectví Ryšávka, Masarykovo nám. 24/23, 680 01 Boskovice; tel: 516 456 902

Každopádně na e-mailu (lucie@flirtdance.eu) je možno zjistit více informací.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.