Víkendové taneční pobyty 2020

Plánování je prima věc. Je to výraz respektu k času vlastnímu i toho našich blízkých.  Navíc je super mít se na co těšit a umožnit tak dostatečnou vnitřní  přípravu na velké věci.

Rozhodly jsme se tedy se dvěma úžasnými průvodkyněmi po ženských „cestách“ vypsat společné akce již nyní.

První akci pořádám v dubnu 2020 s Luckou Harnošovou, autorkou Alchymie ženy.

Tématem bude ženská smyslnost, takže parketa, kde flirt dance nemůže chybět. Skrze pomalé, prožité pohyby se skvěle daří najít kontakt s vlastním tělem. A tělo, to je ztělesnění přítomnosti. Nicméně také pustíme na světlo vlastní omezení,  zábrany a nesvobody. Cílem bude naprostá radost z vlastního těla. Dovolíme samy sobě vše, o čem jsme třeba jen snily, co nebylo „slušným“ ženám dovoleno.

Pobyt je vhodný pro všechny ženy bez rozdílu. Není třeba mít žádné taneční základy. Citlivě vás provedu základními prvky flirt dance. Taktéž nepotřebujete předchozí zkušenost se semináři Lucie Harnošové. Jsem si jistá, že si její něžnou moudrost během pár minut prostě zamilujete.

Detaily pobytu:
Termín: 17.4. – 19.4.2020
Místo: Penzion Slunečnice, Kuřimská Nová ves (kousek od Tišnova u Brna)
Přihláška a další detaily zde

 

Druhý taneční víkend nese název Probuzení lvice.  Odehraje se v poslední květnový víkend.
Jedná se o ojedinělý originální koncept kombinace tance a hlubokých prožitků v práci s tělem, který jsme vytvořily s Dášou Kožinovou.  Dáša je průvodkyně, koučka a lektorka. Podle mého názoru ovšem ze všeho nejvíc „prastará“ šamanka. Nese v sobě velikou vnitřní sílu a cenné vhledy.

Čeká vás uvědomění si souvislostí mezi tělem a stavem vašeho nitra. Budeme tančit, vnímat svoji ženskost, povíme si, a také prožijeme, jak rychle získat sílu i v dobách, kdy nám není zrovna dvakrát do zpěvu. A to díky tělu. Čeká vás katarze, silný rituál a v závěru nádherný výsledek. Vezmete si zpět vaši sílu a procítíte svoji vnitřní lvici.

Nepotřebujete žádné taneční základy ani teoretickou průpravu. Potřebná je pouze otevřenost a ochota vnímat samu sebe tak, jaká skutečně jste.

K magickým zážitků patří také magické místo. Seminář jsme naplánovaly do Hotelu Kopanice na Žítkové, do místa, kde se stýkají reality a léčení našeho nitra probíhá na všech úrovních.

Žítková leží na pomezí jižní Moravy a Slovenska.  Pokud neznáte její příběh, doporučuji přečíst tuto knihu: Kateřina Tučková: Žítkovské bohyně

Detaily k pobytu:
Termín: 29.5. – 31.5. 2020
Místo: Hotel Kopanice, Žítková
Přihláška a další detaily zde

Na obou akcích bude k dostání moje kniha Tanečním krokem do ráje.
Zakoupit si budete moci taktéž Dášin Deník probuzené ženy a Deník mámy a dcery Lucky Harnošové.

 

 

 

 

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.